SYPANÝ TABÁK

Stejně jako se vyvíjí svět okolo nás, procházejí i jednotlivé odvětví průmyslu inovacemi. Každý rok se technologie posunou o velký kus dopředu. Ani odvětví tabákového zpracování se tento trend nemohl vyhnout a Velta Tobacco jako jeden z úspěšných producentů na trhu s hrdostí uvedl svojí řadu revolučních tabákových směsí s „Volume vlastností“. Díky tomuto vylepšení ubalíte z našich tabáků více cigaret.


VOLUME VLASTNOST EXPANZE TABÁKU

Při výrobě tabáková směs prochází různými formami zpracování. Od výběru těch nejkvalitnějších plodin, po kontrolu sklizně, sušení, řezání, fermentace až po plnění. Volume tabák přidává navíc jednu důležitou proceduru a tou je vlastní expanze tabákové směsi. Lze ji provádět několika technologickými postupy a jednou z nejrozšířenějších forem je takzvané „chemické volume“, které za použití různých chemických přípravků a činitelů zvýší objem nařezané tabákové směsi. Vzhledem k vysokým standardům, které na sebe Velta Tobacco klade, jsme se rozhodli nepoužít chemické cesty v expanzi tabáku a na základě mnoha let vývoje a investic s hrdostí uvádíme výrobky nesoucí označení expanze tabáku za použití výhradně přírodních prostředků.

aska-rozdelovnik2
rapid-rozdelovnik3
VAROVÁNÍ: Stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.
1) Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích. 2) Pokud se nacházíte ve státě, ve kterém je hranice zletilosti jiná než 18 let, dosáhl jste této hranice. 3) Vstup na tyto stránky není omezen anebo zakázán zákonem státu, v němž se nacházím nebo jehož jsem státním příslušníkem. 4) Prohlašuji, že neposkytnu a neumožním přístup ke stránkám nebo k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám nesplňujícím tyto podmínky. 5) Prohlašuji, že jsem kuřák. V případě že nesplňujete jakoukoliv z výše uvedených podmínek, opusťte ihned tyto stránky. Souhlasím a potvrzuji výše uvedené !